MIKROFALE COOLWAVES™

ONDA

System Onda to pionierska technologia marki Deka, wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji.

ONDA

Jak działa

System Onda to pionierska technologia marki Deka, wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Poza działaniem wyszczuplającym, jednoczasowo redukowany jest cellulit, a skóra ulega wygładzeniu i ujędrnieniu.

Głowice systemu Onda wytwarzają fale o częstotliwości będącej dedykowaną do spalania tłuszczu. Częstotliwość ta jest bardziej pochłaniana przez cząsteczki tłuszczu niż przez cząsteczki wody, dlatego tylko w minimalnym stopniu pochłaniana jest przez warstwy skóry właściwej i naskórka (w przypadku Coolwaves™ przewodnictwo najbardziej zewnętrznych warstw skóry jest co najmniej 3,5 razy wyższa niż w przypadku powszechnie stosowanych w medycynie estetycznej systemów promieniowania fal radiowych).

Energia więc prawie całkowicie (aż 80%) przekazywana jest do tkanki podskórnej, gdzie znajdują się komórki tłuszczowe, których błony komórkowe muszą zostać przerwane, aby leczenie było skuteczne. Komórki przechodzą w stan adipocytolizy i poprzez zachodzące procesy fizjologiczne, zostają usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.

Szczególne właściwości systemu Coolwaves™ zapobiegają uszkodzeniom naskórka i skóry właściwej. Ciepło, wywoływane przez emitowane mikrofale powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i stymulację produkcji nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia skóry.

Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

Background Image

ONDA

Zalety

Innowacyjna technologia systemu Coolwaves™ i unikatowe głowice SMART – emitują mikrofale o selektywnej częstotliwości, działające precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek.

  • jednoczesna likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry
  • zdecydowanie krótszy czas zabiegu – oszczędność czasu
  • szybsze osiągnięcie efektów, które są długotrwałe
  • zmniejszenie ilości sesji zabiegowych
  • zabiegi są bezbolesne i bezpieczne bez względu na fototyp skóry czy opaleniznę
  • zintegrowany system chłodzenia kontaktowego – zapewnia komfort i bezpieczeństwo zabiegu
  • zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – od razu po zabiegu można wrócić do pracy i innych codziennych obowiązków, czy uprawiania sportu
  • skoncentrowana technologia kontroli umożliwia precyzyjne dostosowanie głębokości działania energii oraz rozgrzania tkanki na właściwym poziomie (procedura zabiegowa dzięki tej technologii jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od jego potrzeb)
Background Image

ONDA

Zobacz Video

youtube thumnail

ONDA

Przed i po

Specjalne programy zabiegowe pozwolą w optymalny sposób zadbać o ciało. Przygotowane pakiety są połączeniem zabiegów leczniczych z odpowiednio dobraną terapią uzupełniającą.

PO ZABIEGU

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

PO ZABIEGU ONDA

ONDA

WWW

Uzyskaj więcej informacji dotyczących zabiegu na stronie internetowej

O Terapii

TERAZ NOWE NIŻSZE CENY DO 30% OFF

Zobacz aktualny cennik Zamknij