BIEŃKOWSCY CLINIC®

Cofnij czas

"Cofnij czas... Bezpiecznie" - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, lecz także jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju Bieńkowscy Clinic®.

Więcej o klinice
ZWYCIĘZCA 2017 W KATEGORII NAJLEPSZA KLINIKA MEDYCYNY I DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ
Modelowanie Sylwetki

Kliniki

O nas

Bieńkowscy Clinic® to dwie kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Bydgoszczy oraz w Częstochowie.

Pod wspólną marką funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

O Terapii

Kliniki

Specjalizacja

Specjalizujemy się w szeroko pojętej profilaktyce i terapii objawów starzenia. Panel zabiegowy Bieńkowscy Clinic®, poza pełnym zakresem mało- i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających, obejmuje kompleksowe leczenie uciążliwych i trudnych problemów, takich jak wszelkie blizny (pooparzeniowe, pourazowe, potrądzikowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, malformacje, rumień, popękane naczynka i żylaki).

Naszą specjalnością są także zabiegi modelowania sylwetki i leczenia cellulitu, a także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu medycyny regeneracyjnej, wykorzystujące komórki macierzyste i czynniki wzrostu, przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz inne zabiegi chirurgiczne i ginekologii estetycznej.

O Terapii

Kliniki

Wiedza

Doświadczenie i gruntowna wiedza medyczna specjalistów Bieńkowscy Clinic®, regularne uczestnictwo w kongresach, sympozjach i workshopach w Europie i na świecie pozwalają nam trafnie i efektywnie selekcjonować oraz wprowadzać do naszych klinik najskuteczniejsze technologie i nowatorskie metody.

Wierzymy, że trafne wybory, profesjonalizm i konsekwentne inwestycje w jakość naszych usług oraz najnowszy sprzęt zapewniają Bieńkowscy Clinic® zaufanie pacjentów, zadowolonych z osiągniętych sukcesów terapeutycznych.

Klinika Bydgoszcz

Kliniki

Doświadczenie

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów.

Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

O Terapii

Kliniki

Prestiż

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu medycznego. Stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne.

Miło nam również poinformować, że nasze kliniki zostały laureatem plebiscytu Gala Beauty Stars 2017, we wcześniejszych latach nagrodzone zostały znakiem Dobry Adres InStyle oraz dwukrotnie otrzymały prestiżową rekomendację profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie przez Urodę Beauty Expert.

O Terapii

Kliniki

Zaproszenie

"Cofnij czas… BEZPIECZNIE" - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, lecz także jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju Bieńkowscy Clinic®.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru
dr Ilona Wnuk-Bieńkowska & dr Marcin Bieńkowski

O Terapii

TERAZ NOWE NIŻSZE CENY DO 30% OFF

Zobacz aktualny cennik Zamknij